KULL 2013


Det ble valper med Grytbäck`s Bellamy Mathilde og Deminas Viggo 23 februar 2013.  http://www.mathelia.net/64184971
http://www.deminasviggo.se/ 
INT CH : Internasjonal Champion
N UCH: Norsk Utstillingschampion
FI UCH: Finsk Utstillingschampion
SE UCH: Svensk Utstillingschampion
FIV-09: Finsk Vinner 2009
SEV-10: Svensk Vinner 2010
NORDV-10: Nordisk Vinner 2010
Deminas Viggo.

Stamtavle Viggo:
LS
C.I.B KORAD LPII SE V-08 SE&FI UCH TJH(FM)

Deminas Viggo
S29286/2002LS
KORAD LPI NO UCH

Faunus Samurai
S10969/2000LS
KBH V-03 KORAD NO UCH NO V-03 NORD V-03 SE V-03

Faunus Kublai Khan
RZ91497
SCHHIII

Gawan Vom Zimmerplatz
RZ75942
SCHHIII

Dolf Vom Weissen Graben
RZ66734
SCHHIII

Chris Vom Obergrombacher Schloss
RZ56895
SCHHIII

Hassan Vom Königsgarten
RZ61008
SCHHII

Berta Von Klein-Vach
RZ62235
SCHHI

Dixi Vom Eisplatz
RZ57024
INT UCH SCHHIII VDH CH

Cliff Vom Waldhuck
ADRK52890
SCHHI

Xanti Vom Rodenstein
RZ84654
SCHHI

Eike Vom Zimmerplatz
S18886/95KUP
DK&VDH CH INT&SE UCH IPOIII&SCHHIII JWW-91&WW-94 SE V-95

Ken Vom Schwaiger Wappen
RZ68199
INT UCH IPOIII SCHHIII US CH WW-90

Benno Von Der Schwarzen Heide
RZ64839
SCHHIII

Vicky Vom Schwaiger Wappen
RZ75419
SCHHII

Yessi Vom Zimmerplatz
RZ68972
IPOIII SCHHIII

Nobbi Vom Hegnenbacher Landl
RZ70736
SCHHI

Vicki Vom Zimmerplatz
S58316/93
KORAD SE UCH TJH

Faunus Fraganzia
S26439/88
KORAD LP SE UCH TJH

Palmgårdens' Rabacki Rowen
S52668/83
Brinketorps Hiro
S54327/80
KORAD

Larry Vom Stuffelkopf
S17240/77
KORAD

Brinketorps Bellis
SF47450/83
Mustan Murinan Rowena
SF5640E/80
Hauberk's Jura
SF8315P/80
Mustan Murinan Linda
S13043/91
KORAD

Faunus Xantippa
S59132/84
Muzz-Armys Apache
DK11439/78
DK UCH INT UCH JP CH NL CH

Dux
S11350/80
LP

Bardot's Axna
S32101/85
Faunus Genevieve
SF56359/80
Hauberk's Juri
S10811/83
Faunus Cinderella
S10060/2000LS
TJH

Faunus Joyce
S19189/94LS
KORAD SE UCH TJH

Copymaster's Clinton
S16367/88
KORAD

Faunus Nelson
S59132/84
Muzz-Armys Apache
DK11439/78
DK UCH INT UCH JP CH NL CH

Dux
S11350/80
LP

Bardot's Axna
S32099/85
INT UCH KORAD NORD UCH

Faunus Gabriella
SF56359/80
Hauberk's Juri
S10811/83
Faunus Cinderella
S42043/87
KORAD SE UCH TJH

Julias Sara
SF56359/80
Hauberk's Juri
SF17626M/77
FI UCH INT UCH NORD V-84-85 SE UCH

Mustan Murinan Junior
SF2500B/79
Jessy Vom Haus Schöttroy
S48700/81
FI UCH KORAD SE UCH

Faunus Asta
S55480/75
KORAD NO UCH NORD V-80 NORD V-81

Bergsgårdens King
S37870/75
Faunus Jasmine
S27856/94KUP
Potterspride Starlight
KCSB1765BW
The Magicians Apprentice At Potters
KCSB4991BR
GB CH

Caprido Minstrel Of Potterspride
KCSB712BQ
GB CH

Chesara Dark Charles
KCSB2232BN
Lyric From Caprido
KCG1845910G07
Poirot Katrina
KCSB2261BN
Poirot The Ferryman
KCSB143BN
GB CH

Poirot Edwina
KCQ5254401Q04KUP
Potterspride Copp'Elia
KCSB0157BX
GB CH

Potterspride Pure N'Free
KCSB4991BR
GB CH

Caprido Minstrel Of Potterspride
KCH0942404H06
Potterspride Super Ebony
KCSB606BV
GB CH

Aylsham Beauty Of Potterspride
KCSB4991BR
GB CH

Caprido Minstrel Of Potterspride
KCG1845910G07
Poirot Katrina
S53291/2000LS
LPI LPII SE UCH

Deminas Artemis
S15319/99LS
KORAD SE UCH TJH

Deminas Under
S54996/96LS
KORAD SE UCH TJH

Faunus Ursus
S18886/95KUP
DK&VDH CH INT&SE UCH IPOIII&SCHHIII JWW-91&WW-94 SE V-95

Ken Vom Schwaiger Wappen
RZ68199
INT UCH IPOIII SCHHIII US CH WW-90

Benno Von Der Schwarzen Heide
RZ62052
INT UCH IPOIII SCHHIII WW-86

Santo Vom Schwaiger Wappen
RZ57954
SCHHI

Laila Von Hohenhameln
RZ64839
SCHHIII

Vicky Vom Schwaiger Wappen
RZ58086
SCHHIII

Karo Vom Schwaiger Wappen
RZ58636
SCHHIII

Nancy Vom Schwaiger Wappen
S11817/93
Yttergårdens Kajsa
S16367/88
KORAD

Faunus Nelson
S59132/84
Muzz-Armys Apache
S32099/85
INT UCH KORAD NORD UCH

Faunus Gabriella
N24991/89
Zarstö's Fame
N17641/89
SCHHIII

Kolja Vom Bakkes
N28611/86
INT&NORD UCH NORD V-87

Zarstö's Bunny
S24147/96LS
NO UCH SE UCH TJH

Deminas Nikita
N41014/93
KORAD NO UCH NO V-95

Baerskvett's Conrad Kleptoman
S49428/88
INT UCH KORAD NO UCH SE UCH TJH

Weileråsens Dorf
S58511/83
Bergsgårdens Argus
S50421/82
KORAD LP

Türingen's Daysi-At
N06170/89
NO UCH

Flatbakkens Olea Baerskvett
N02062/86
Athernom Close Encounters
N14310/80
Knausens Bencha
S63312/89
KORAD

Deminas Aurora
S59132/84
Muzz-Armys Apache
DK11439/78
DK UCH INT UCH JP CH NL CH

Dux
S11350/80
LP

Bardot's Axna
S32099/85
INT UCH KORAD NORD UCH

Faunus Gabriella
SF56359/80
Hauberk's Juri
S10811/83
Faunus Cinderella
S17181/97LS
KORAD

Deminas Piraya
S15478/96KUP
Briaroak's Ivanhoe
AKCSBWP449760
US CH

Briaroaks Secret Agent
AKCSBWP331342
US CH

Pico Vom Hegestrauch
RZ66199
IPOIII SCHHIII

Arri Vom Hertener Wappen
ADRK65068
SCHHI

Gamba Vom Giesenend
AKCSBWG171477
Heidi Vom Tagg
AKCSBWF702572
US CH

Goldeiche Ara Von Brader
AKCSBWF358923
US CH

Delphi Thetis Von Beabear
AKCSBWG435107
US CH

Briaroaks Coverstory
AKCSBWF914340
US CH

Ironwoods Galahad
AKCSBWE836408
US CH

Donnerschlag v Kertzenlicht
AKCSBWF248410
US CH

Disco v H Brabantpark
AKCSBWG220397
Briaroaks Brenna v Berte
AKCSBWE615223
US CH

Rodsdens Berte v Zederwald
AKCSBWF366780
Suzie Vom Hause Coker
S62674/93
KORAD

Deminas Garbo
S67447/90
INT&NORD&LU&NL&PT CH KBH V-95-96 NORD LCH&SE BCH NORD V-95-96 SE V-93-94 VDH CH&EUW-96

Rottriver's Gaston
S18618/89
KORAD NO UCH NO V-92

Rottriver's Exellent-Emperor
N14028/88
NO UCH

Kimura's Bachelor
S24692/86
NO UCH

Rottriver's Riola
N10146/89
Dixros Chika
N14402/85
Athernom Cool Hand Luke
N02905/85
Marothke's B Dixi
S16369/88
NO UCH

Faunus Ninotchka
S59132/84
Muzz-Armys Apache
DK11439/78
DK UCH INT UCH JP CH NL CH

Dux
S11350/80
LP

Bardot's Axna
S32099/85
INT UCH KORAD NORD UCH

Faunus Gabriella
SF56359/80
Hauberk's Juri
S10811/83
Faunus Cinderella
S57648/2005